Hakkımızda

Hakkımızda

Azerbaycan Bakü Medikal Plaza Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi, tüp bebek ve infertilite tedavileri üzerinde uzmanlaşmış profesyonel bir merkezdir. Biz ‘’Çocuksuz ev kalmasın, birlikte güçlüyüz’’ sloganı ile yola çıktık, uzman kadromuz, bilimsel ve geliştirilmiş altyapımızla etik kurallar çerçevesinde, modern infertilite tedavilerine dair her türlü hizmeti siz hastalarımıza sunuyoruz.

Azerbaycan Bakü’de Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi’mizi 2011 yılında Op. Dr. M. Celalettin Örnek önderliğinde kurduk. Bilgi ve deneyimle hazırlanmış altyapı, teknik donanım ve ekipmanla, en modern tedavi tekniklerinin uygulandığı merkezimizi, konusunda her türlü ihtiyaca cevap verecek şekilde tasarladık. (Donasyon, cinsiyet seçimi, vb.)

Hizmetlerimizi sürekli olarak hastalarımızın gereksinimlerine göre uyarlamayı hedefleyerek yolumuza devam ediyoruz. Önceliğimizi özellikle çocuk sahibi olamayan çiftlerin tedavisine odaklamış olsak da, tüm gebelik ve kadın hastalıkları, doğum ve endoskopik cerrahi alanlarında karşılaşılabilecek problemlere de çözüm getiriyoruz.

Sizin mutluluğunuz, bizim mutluluğumuz!